بعضي از آلودگي‌ها و کثيفي‌هاي لباس‌ها بعد از شستشو در ماشين لباسشويي باقي مي‌ماند. اين امر به‌مرورزمان موجب تکثير باکتري‌ها و ايجاد بوي بد در داخل ماشين لباسشويي مي‌شود. براي جلوگيري از اين مشکلات و آلرژي و حساسيت پوستي که براي نوزادان به دنبال خواهد داشت، بايد حتماً در طول زمان جرم گيري ماشين لباسشويي را انجام دهيد.


روش جرم گيري ماشين لباسشويي بوش با پودر جرم گير

 

پودر جرم گير بوش با عملکرد آسان و راحت مي‌تواند خيلي سريع در يک‌بار شستشو، رسوبات دستگاه را از بين ببرد. اين پودر باعث بهبود عملکرد دستگاه شده و داخل دستگاه را همانند روز اول تميز مي‌کند.

با استفاده از پودر جرم گير مي‌توانيد رسوبات ماشين لباسشويي بوش را کامل پاک کنيد. ساختار اين پودر به‌گونه‌اي است که تمام رسوبات و بقاياي پودرهاي شوينده در ، لوله‌ها، ديگ شستشو و لاستيک دور درب لباسشويي را تميز مي‌کند.

البته در هنگام خريد جرم گير به نوع و برند آن توجه کنيد. زيرا استفاده از يک جرم گير نامناسب ممکن است به ماشين لباسشويي و قسمت‌هاي في آن آسيب برساند.

z4_r1y.jpg

پودر جرم گيري را در قسمت اصلي شستشوي جاپودري ماشين لباسشويي بريزيد. سپس برنامه انتخابي ماشين ‌لباسشويي را بر روي برنامه معمول شستشو دهيد و بگذاريد که دستگاه بدون لباس شستشو را انجام دهد.

بعد از اتمام جرم گيري ماشين لباسشويي بوش، درب دستگاه را به مدت ?? دقيقه باز بگذاريد. معمولاً مي‌توانيد به ميزان استفاده از ماشين لباسشويي، از جرم گير براي شستشو و بهبود راندمان دستگاه استفاده کنيد.

 

ويژگي‌ها و مزاياي پودر جرم گير

 • رفع بوي بد ماشين لباسشويي و خوشبوکننده دستگاه
 • از بين بردن رسوبات موجود در لوله‌هاي خرطومي زير ديگ و و ديگ داخلي لباسشويي
 • پيشگيري از ايجاد جرم در ماشين لباسشويي
 • ارتقاي کيفيت شستشوي لباس‌ها در دستگاه
 • بالا بردن عمر دستگاه
 • صرفه‌جويي در ميزان مصرف مواد شوينده
 • تميز کردن و جرم گيري و درنتيجه مصرف کمتر برق ماشين لباسشويي
 • روش جرم گيري ماشين لباسشويي بوش با جوش‌شيرين و سرکه

 

ترکيب جوش‌شيرين، سرکه و آب يک محلول بسيار قوي و ارزان براي انجام جرم گيري لباسشويي بوش استفاده مي‌شود. البته استفاده از اين روش به دليل اسيدي بودن 2 ماده توصيه نمي‌شود. چون استفاده زياد از اين 2 ماده موجب از بين رفتن لاستيک درب دستگاه و صدمه به قطعات لباسشويي مي‌شود.

اين محلول جرم گيري لباسشويي بوش را در داخل دستگاه بريزيد و ماشين را روشن کنيد. محلول جوش‌شيرين و سرکه با فرمولاسيون اسيدي که دارد موجب پاک شدن رسوبات و جرم‌هاي ديگ شستشو مي‌شود.

پس از اتمام شستشوي لباسشويي، درب را باز کنيد. سپس با يک اسفنج نرم يا پارچه ديواره‌هاي داخلي ماشين لباسشويي را پاک کنيد.

 

 

توصيه‌هايي براي جرم گيري ماشين لباسشويي بوش

 •  پس از اتمام هر بار شستشو ماشين لباسشويي، درب را چند دقيقه‌اي باز بگذاريد. در اين صورت بخارآب و گرماي داخل ماشين خارج مي‌شود و شما ديگر با بوي بد حاصل از شستشو مواجه نمي‌شويد. با اين کار رسوبات و جرم نيز در دستگاه جمع نمي‌شود و ماشين لباسشويي با کيفيت بهتري شستشو را انجام مي‌دهد.
 • پس از اتمام کارکرد ماشين لباسشويي، لباس‌ها را از دستگاه دربياوريد. ماندن بيشتر لباس‌ها در ماشين موجب ايجاد جرم و بوي نامطبوع خواهد شد. چه‌بسا شايد به دليل رطوبت، بوي بدي در لباس‌ها ايجاد شود و ناچار به شستشوي دوباره لباس‌ها شويد.
 • مي‌توانيد بعد از هر بار شستشو، اجزاي مرطوب ماشين لباسشويي چون لاستيک دور دربلاستيک دور درب را خشک کنيد. پاک کردن رطوبت ماشين لباس شويي باعث جلوگيري از ايجاد لکه در دستگاه و رشد باکتري‌ها مي‌شود. انجام اين امر مي‌تواند شما را در مدت طولاني از انجام جرم گيري لباسشويي بوش بي‌نياز کند.

 

مرکز تعمير ماشين لباسشويي بوش

مرکز تعميرات بوش با ارائه خدمات مناسب، تعمير لباسشويي بوش و سرويس دوره‌اي در تلاش است که مشکلات دستگاه شما را در کمترين زمان و هزينه برطرف نمايد. متخصصان و کارشناسان تعمير آنلاين با بيان نکات و توصيه‌هاي لازم در رابطه با نگهداري و طرز استفاده درست از ماشين لباسشويي بوش آموزش‌هاي ضروري را ارائه مي‌دهند.

 

همچنين شما مي‌توانيد براي تعمير لباسشويي و يا جرم‌ گيري ماشين لباسشويي بوش از خدمات تعمير آنلاين بهره بگيريد.

کارشناسان تعمير آنلاين در زمينه انتخاب بهترين پودر جرم گير براي ماشين لباسشويي بوش نيز پاسخگوي شما کاربران گرامي هستند. در صورت بروز سؤال يا اشکال مي‌توانيد از طريق شماره‌هاي مندرج در سايت تعمير آنلاين مشاوره بگيريد

منبع: آترامگ

 

دوربين مداربسته بي سيم چيست؟

مدل‌هاي DELL EMC UNITY XT STORAGE

تکنولوژي AcuSense و ColorVu دوربين مداربسته

ماشين ,لباسشويي ,جرم ,دستگاه ,بوش ,گيري ,ماشين لباسشويي ,لباسشويي بوش ,جرم گيري ,جرم گير ,گيري ماشين ,گيري ماشين لباسشويي ,کارشناسان تعمير آنلاين

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبسایت شخصی احسان جهان پیما شرکت تهویه سازان فردای پارسی تولیدی فایل پلاستیکی kamannavak املاک داران منِ بی حوصله حسین خدری معرفی طایفه لرجنوب کرمان زهکلوت .جازموریان قلعه گنج. بوئینگ سورگ آباد ماهنامه vakilmelkialipour